2021 Faaliyet Raporu

Sanat Yolculuğu Dergisi 4. Sayı

İstanbul Koruyucu Aile Derneği ve Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği'nin organize ettiği atölyelere katılan gençlerin oluşturduğu Sanat Yolculuğu dergisinin 4. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Sanat Yolculuğu Dergisi 3. Sayı

İstanbul Koruyucu Aile Derneği ve Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği'nin organize ettiği atölyelere katılan gençlerin oluşturduğu Sanat Yolculuğu dergisinin 3. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Sanat Yolculuğu Dergisi 2. Sayı

İstanbul Koruyucu Aile Derneği ve Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği'nin organize ettiği atölyelere katılan gençlerin oluşturduğu Sanat Yolculuğu dergisinin 2. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Sanat Yolculuğu Dergisi 1. Sayı

İstanbul Koruyucu Aile Derneği ve Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği'nin organize ettiği atölyelere katılan gençlerin oluşturduğu Sanat Yolculuğu dergisinin 1. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Gençlerle Sanat Dergisi Pilot Sayısı

İstanbul Koruyucu Aile Derneği ve Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği'nin organize ettiği atölyelere katılan gençlerin oluşturduğu sanat dergisinin pilot sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

2007-2020 Faaliyet Raporu

2007-2020 yılları arasında Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği'nin faaliyetleri içeren rapora buradan erişebilirsiniz.

Bakım Hizmetinden Yararlanan ve Reşit Olarak Ayrılan Gençleri Bağımsız Hayata Hazırlama Rehberi

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayına hazırlanan rehbere ekli dosyadan ulaşabilirsiniz.  Bakanlık, bu rehberle bir taraftan yetişkinliğe...